Prihlás sa k nám
na štúdium

Hudobný odbor: Spev, Klavir


Upozornenie

Udalosti

Aktuality

Súkromná základná umelecká škola

Naša Súkromná základná umelecká škola, ktorá sa nachádza na adrese Kremnická 26 v Petržalke v Bratislave, poskytuje deťom, mládeži aj dospelým príležitosť rozvíjať ich talenty v príjemnom prostredí.

Naša škola sa usiluje poskytnúť všetkým vekovým kategóriám rovnocenné príležitosti na rozvoj ich talentov a schopností. Vyučovanie sa realizuje vždy poobede.

Naši učitelia sú kvalifikovaní a skúsení a pracujú na individuálnom prístupe ku každému žiakovi. Snažíme sa prispôsobiť naše vyučovanie potrebám každého jednotlivca, aby sme mohli maximálne podporiť ich rozvoj.

Komunikácia s rodičmi, je pre nás veľmi dôležitá.

Ak hľadáte pre svoje dieťa kvalitné vzdelanie a príjemné prostredie, naša Súkromná základná umelecká škola na Kremnickej 26 je tou správnou voľbou.

Veríme, že Vaše dieťa bude mať úspešnú a produktívnu skúsenosť s našou školou a rozvinie svoj talent na maximálny potenciál. Naša škola sa zameriava na rozvoj kreativity a umeleckého prejavu detí, mládeže a dospelých a zároveň dbáme na to, aby si deti osvojili základné vzdelanie a návyky potrebné pre úspešné pokračovanie v ďalšom vzdelávaní. Naši učitelia sú profesionáli vo svojom odbore a sú pripravení pomôcť našim študentom v ich umeleckom a intelektuálnom rozvoji. Sme hrdí na našu školu a na to, čo dokážeme poskytnúť.
Ak máte záujem o viac informácií o našej škole, neváhajte nás kontaktovať alebo navštíviť našu webovú stránku ipszus.sk. Radi vás privítame na našej škole a ukážeme Vám všetko, čo môžeme ponúknuť Vašim deťom, mládeži a dospelým.